Emma i Ken

Zazwyczaj narzekałbym, że facet nie wysyła mi wystarczających wiadomości lub gra. Z tej okazji było zupełnie odwrotnie.

Moja przyjaciółka Natalia przesłała mi wiadomość, że ma idealnego mężczyznę, z którym mnie założy. Nazywał się Guy i brzmiał jak mój typ: wysoka, mieszana rasa, w wojsku i dostępna. Zgodziłem się, a ona dała mu mój numer. Nie miałem nic do stracenia opracowania lektur i wierszy liceum , a on przyszedł bardzo polecany.

Chociaż, gdy zagłębiłem się w jej zalecenie, dowiedziałem się, że spotkała go na Tinderze, miała z nim jedną randkę, nie poczuła związku, ale pozostała w kontakcie. Więc nie znała go aż tak dobrze i myślę, że poleciła go na podstawie wyglądu!

Natalia podała Guyowi mój numer; napisał do mnie SMS-a i przez następne 24 godziny rozmawialiśmy przez chwilę. Facet mieszkał za granicą przez sześć tygodni na szkoleniu wojskowym, więc wiedziałem, że się nie spotkamy przez pewien czas, i spodziewałem się, że powie „Wyślemy Ci wiadomość, gdy będę w domu” Szczerze mówiąc, wolałbym raczej poczekać na spotkanie z kimś niż smsować tam iz powrotem przez sześć tygodni.

Ale tego nie powiedział. Zamiast tego, podczas pisania następnego dnia, zapytał, co robię tej nocy. Właśnie miałam noc, więc mu to powiedziałam.

Potem zasugerował nasz Facetime. Powiedziałem mu już, że nie mam planów, więc nie czułem się, jakbym mógł odmówić! Mimo że naprawdę bym tego chciał. Kto Facetimes na pierwszą randkę ?! Byłem w moich PJ!

Ale nie miałem wyboru, więc rozmawialiśmy przez około pół godziny. Dziwnie jest widzieć na ekranie kogoś, kogo nigdy nie spotkałeś, ale dobrze się dogadywaliśmy i rozłączyłem się, czując się całkiem pozytywnie.

Facet powiedział, że nie chciał po prostu spać ani się zaprzyjaźnić; chciał związku. Powiedział też, że nie rozumie, kiedy faceci zazdroszczą swoim dziewczynom i naprawdę kontrolują (coś, czego nie kocham u mężczyzny!). Byłem więc bardzo zadowolony: powiedział wszystko, co chciałem usłyszeć, ale tutaj zaczyna się intensywnie.

Tej nocy, kiedy poszedłem spać, wysłał mi wiadomość, że „chciałby być ze mną w łóżku i przytulić się do mnie…”

Moje łóżko jest MOIM łóżkiem. Jestem dość opiekuńczy, ponieważ prawie nigdy nikomu go nie udostępniam, więc od tego momentu nie byłem pewien (około 30 godzin po tym, jak po raz pierwszy otrzymał mój numer!). Skomentował także, że nie może się doczekać, kiedy mnie pocałuje, kiedy mnie zobaczy, i był podekscytowany tym, co się między nami stanie. To wszystko było trochę intensywne!

Następnego dnia Guy i ja ponownie Facetimed (jego sugestia nie moja, ponieważ malowałem swój pokój i nie miałem makijażu!). Tym razem Facetime miał tylko kilka minut, ponieważ miał wolny weekend i szedł na basen, ale chciał mi pokazać mnie swoim wojskowym przyjaciołom.

To tam rzeczy stały się dziwne. Wrzuciłem kilka SMS-ów, próbując go zniechęcić, mówiąc, że będę musiał się z nim spotkać osobiście, zanim nawet pomyśli o pocałowaniu mnie lub „narzuceniu mnie do łóżka”, ale nie sądzę, żeby to zrozumiał.

Z powodu różnicy czasu były punkty w ciągu dnia, kiedy pił drinki, a ja po prostu zajmowałem się moim codziennym życiem, malując pokój bez napojów. Może więc możemy winić za to napoje, ale pojawiło się więcej komentarzy, takich jak: „Nie mogę się doczekać, żeby na ciebie wskoczyć i pocałować cię przed snem”, „Naprawdę za tobą tęsknię” i podobne rzeczy.

A potem: „Powiedziałem już trzem dziewczynom na basenie, że mam dziewczynę, odnosząc się do ciebie”.

Pamiętajmy tylko, że nigdy się nie spotkaliśmy, a to była tylko niedziela, a on napisał do mnie w czwartek. Będę szczery, to mnie przeraziło.

Tak mu powiedziałem. Powiedziałem mu, że komentarz dziewczyny i powiedzenie, że za mną tęskniło, było zbyt intensywne. Nie możesz przegapić kogoś, kogo nigdy nie spotkałeś!

I przeprosił, mówiąc, że nie chce mnie odepchnąć ani przestraszyć. Więc pomyślałem, że zrobiłem właściwą rzecz, a on się wycofał. Ale oczywiście nie dostał podpowiedzi! Rażąca oczywista wskazówka.

W środę teksty keeno wracały. Nie mógł się doczekać, by znaleźć się „po mojej stronie łóżka” (przepraszam?), „Nie mógł się doczekać, że będę miał mnie w życiu”, „ zrobić wspaniałą dziewczynę. ”

Więc musiałem być brutalny.

Tydzień od pierwszego wysłania mi wiadomości (JEDEN tydzień!). Wysłałem mu wiadomość, że nie mogę zacząć niczego przez telefon, a wszystko porusza się zbyt szybko, więc nie chciałem, żeby mi przesłał wiadomość, dopóki nie wróci do Wielkiej Brytanii pięć tygodni później. Nadal byłam gotowa podać mu datę, kiedy wróci, jeśli zostawiłby mnie samego na te pięć tygodni.

Odpowiedział, obiecując, że nie odeśle mi wiadomości, więc odetchnąłem z ulgą!

Ale nie na długo. Dwa tygodnie później ponownie przesłał mi wiadomość, czy możemy zaplanować naszą randkę na dzień po powrocie z podróży.

Chciałem odpowiedzieć „przepraszam, że nie umawiam się z mężczyzną, który nie dotrzymuje swoich obietnic”, ale zostawiłem to i po prostu zignorowałem go.

Ale znowu wysłał wiadomość, prosząc, by zacząć od nowa i mówiąc, że nie będzie zbyt chętny, kiedy się spotkamy.

W tym momencie nie mieliśmy żadnej szansy na spotkanie! Więc znów zignorowałem.

Tydzień później (na miłość boską) zadzwonił do mnie. Wyskoczyłem z telefonu na wypadek przypadkowego naciśnięcia przycisku Akceptuję! A potem wkrótce po otrzymaniu tekstu zawierającego każdą linię w książce:

„Nie możesz zaprzeczyć, że się dogadaliśmy”.
„Tylko jedna randka”.
„Nie masz nic do stracenia, aby zyskać”.
„Żyjesz tylko raz.”
„Życie jest zbyt krótkie, aby nie ryzykować”.
„Naprawdę nie jestem taki zły”.
„Obiecuję, że nie będzie to strata czasu”.

Szczerze mówiąc, każdy z nich był w jednym tekście!

Nadszedł czas, abym uporządkował i uporządkował to:

Nie chcę być niegrzeczny, ale nie chcę iść z tobą na randkę. Wspomniałem 6 września, że nie podobała mi się gorliwość. Z drugiej strony, 10 września, obiecałeś, że nie będziesz do mnie wysyłał wiadomości i że pozwolisz mi wysłać wiadomość, gdy wrócisz. Jeśli przewiniesz w górę, zobaczysz, że zrobiłeś całkowicie odwrotnie. Przesłałbym ci wiadomość, kiedy wrócisz do domu, i dałbym ci kolejną szansę, ale to za dużo. Nie chcę być zbyt tępy, ale jednocześnie nie chcę się usprawiedliwiać. Nigdy się nie poznaliśmy i wcale się nie znamy, więc chcę to teraz odciąć. Przepraszam, jeśli jestem niegrzeczny, ale tak właśnie się czuję.

Pytałem, czy byłem zbyt tępy, ale czułem, że jest to potrzebne. Czasami z mężczyznami musisz to przeliterować!

Na szczęście był zadowolony, że byłem szczery i rzeczowy, i powiedział, że więcej kobiet powinno być tępych wobec ludzi! Więc życzył mi powodzenia w randkach i powiedział, że nigdy nie zamierzał się uważać za keeno.

Oczywiście to nie koniec i przez następny rok chciałby wszystkie moje zdjęcia na Instagramie, a nawet „zdarzyło się” zarezerwować wycieczkę do Vegas w tym samym czasie, kiedy jechałem. Zablokowałem go i przez całą podróż spojrzałem przez ramię!

Miejmy nadzieję, że to naprawdę koniec.

Czego więc nauczyłem się z tego randkowania? W końcu myślę, że uczysz się czegoś z każdego doświadczenia.

Może z tego dowiedziałem się, że spotkanie z kimś przez konfigurację nie oznacza, że zadziała to bardziej niż jeśli spotkasz kogoś w aplikacji randkowej. Być może te, które spotkasz w aplikacjach randkowych, mogą być lepsze (moje doświadczenie mówi, że tak!).

Złą rzeczą jest to, że gdyby nie istniały media społecznościowe lub telefony, moglibyśmy być umówieni na prawdziwą randkę i rozmawiać po raz pierwszy w życiu, a nie na FaceTime. I moglibyśmy mieć. Ale nigdy się nie dowiemy!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *