6 oznak, że kobieta NIGDY nie wygląda dobrze.

Jestem podekscytowany, że mogę zaprezentować utwór jednej z moich ulubionych pań, która dobrze robi to w związku. Tristan Coopersmith. Ona jest fantastyczna! Pracuje nad nową książką i niedawno uruchomiła Breakup Club.

Ok, więc zobacz opinie na loca-love.pl może kobieca obsada Jersey Shore mogłaby wyglądać tak, ale panie z klasą, kobiety szukające mężczyzn, których słyszę na co dzień, chcą – szanowani mężczyźni, którzy traktują je z szacunkiem, i relacje, które są zdrowe, szczęśliwe i trwałe, trzeba pogrzebać te cechy głęboko, TERAZ!

 1. Pani Desperado (tj. Zdesperowany szyk): Desperacja jest naprawdę głęboko zakorzenioną potrzebą ciągłego głaskania własnego ego, aby czuć się pełnym na jeden lub więcej sposobów, w których występuje znaczny brak. Desperados robią w krótkim czasie nierozsądne rzeczy, aby zaspokoić ból tej pustki – prawie jak przyjmowanie narkotyku, aby się naćpać, a działania te mogą mieć naprawdę złe efekty długoterminowe (np. Poślubienie przypadkowego obcokrajowca w Vegas, który potrzebuje Zielonej Karty, do 30 roku życia). Wskaż ten obszar braku i nie ma już potrzeby odczuwania desperacji.
  Znaki: nie może być w związku, ma ścisłe ramy życia / miłości – osiedli się, aby je spełnić, zgina standardy, aby zaspokoić bezpośrednie potrzeby, traci tożsamość w związku, potrzebuje potwierdzenia, że ??wszystko jest „ok” przez cały czas, impulsywność
 2. Potty Mouth (czyli przekleństwa): może to brzmieć jak w erze szalonych mężczyzn, ale kobiety, które brzmią tak, jakby mogły strzelać do sh & t z najlepszymi kierowcami ciężarówek, również trudno jest wyobrazić sobie, że są odpowiednimi mamusiami. Najważniejsze jest to, że czasami jedynym słowem, które się powie, jest „F”, ale przez większość czasu, wykształcone, gustowne, kreatywne kobiety mogą wymyślić coś bardziej wyrazistego niż ciąg przekleństw, aby sformułować swoje opinie. Jeśli nie, gniew nie do opanowania może być przyczyną.
  Znaki: przekleństwa zamiast prawdziwej ekspresji przez cały czas kurwa i króla!
 3. Chug-A-Lug (tj. Pijany szyk): Pewnie, że dziewczyna, która wie, jak się dobrze bawić, z pewnością może być dobrym czasem, ale przesadzaj, a ty pytasz, jak będziesz wyglądać, gdy słońce wstanie … Głowa wisi w toalecie z brakującym butem. Niezbyt ładna impreza. Kobiety, które przesadzają w dziale alkoholowym, zwykle nie mają pewności siebie bez alkoholu, kiedy tak naprawdę musi dowiedzieć się, kim jest pod imprezowym kapeluszem.
dating

Znaki: wyskakuje jej obleśny, otrzymała w prezencie kolbę z monogramem, jest dziewczyną do zamawiania zastrzyków, napojów po wymiotowaniu, zawsze uzbrojonych w mięty, spray do oddychania i gumę (na wszelki wypadek), ma dużą pamięć deficyty, ale mówi, że to tylko część dobrej nocy!

 1. Zielony z zazdrością (tj. Zazdrosny szyk): Jedno oko na twojego faceta i jedno oko na wszystkie inne kobiety w barze, które mogą patrzeć na twojego mężczyznę? Potajemnie skanuje rachunek za telefon w poszukiwaniu nieznanych numerów? Brzmi znajomo? Zazdrość to zazwyczaj gra umysłu, w którą gra się ze sobą. Jeśli jesteś zazdrosny, zajmuj się faktami, a nie fikcją, którą tworzysz w swoim umyśle, która jest prawdopodobnie przejawem przeniesionych, nierozwiązanych problemów z przeszłości związku.
  Znaki: ciągłe kwestionowanie normalnych czynności chłopaka, sprawdzanie telefonu / e-maila, zabronienie mu kontaktu z kobietą, odkładanie innych kobiet, naleganie na „noc faceta”, ogólnie podejrzane i / lub oskarżycielskie
 2. Saran Wrap Girlfriend (tj. Clingy chic): Rozumiem, poznajesz nowego faceta, a czasami ciepłe fuzje przejmują kontrolę i wszystko, o czym myślisz, to on… ale posuń się za daleko i stanie się to obsesją! Przylegająca dziewczyna coraz bardziej dusi się z miłości, a bardziej z niepewności i strachu przed porzuceniem.
  Znaki: nieprzerwane inicjowanie większości połączeń / rozmów, rezygnacja z życia, gdy dostajesz chłopaka, lęk przed rzuceniem, robienie tego, co chce, bycie kobietą „tak”
 3. Odzież opcjonalna (tj. Nagi szyk): to dziewczyna, która dosłownie nie pozostawia nic wyobraźni. Spódniczki i topy prawie nie ma… nawet gdy temperatura spada znacznie poniżej zera. Na pewno odwraca głowę od każdego chłopca (i dziewczynki) w barze, a także od taksówkarza, faceta, który sprzedał jej paczkę gumy po drodze itp., Ale wraz z brakiem ubrań może być również brak miłości własnej, ponieważ polega na swoich najlepszych zaletach, by być dupą, która chroni ją przed ujawnieniem się w sobie.
  Znaki: skąpe ubrania przez cały czas, najpierw zdejmij warstwę ubrań, nieodpowiednia sukienka na pogodę, najpierw zasugeruj rozebranie pokera jako wieczorną aktywność OK, więc dzisiaj jest dzień, aby dobrze, długo i szczerze spojrzeć na zwierciadło i zadaj sobie pytanie: „Czy mam którąś z tych tendencji?” Jeśli się wahasz, poproś BFF, na którego wiesz, że możesz liczyć na uczciwość wobec ciebie (znasz tego, który faktycznie powie ci, że tak, wyglądasz grubo w tych dżinsach). Jeśli odkryjesz, że pochylasz się trochę zdesperowany, pijesz regularnie za dużo, nie możesz pojąć czegoś więcej niż mini spódniczki i topu boob …
  ZATRZYMAJ i zanotuj. Pracuj, aby znaleźć źródło swojego zachowania i rozpakuj je, abyś mógł iść naprzód w lżejszy sposób. Pomyśl o tym, co otrzymujesz ze swoich działań. Zachowanie zawsze w jakiś sposób nas satysfakcjonuje, więc zrób trochę duszy, aby odkryć, jak twoje zachowanie cię pociesza i jak możesz być w stanie uzyskać ten sam komfort w zdrowszy, bardziej pozytywny i jeszcze silniejszy sposób. Wtedy będziesz mógł go pochować na dobre!
  Jestem pewien, że brakuje mi wielu innych nieatrakcyjnych stylizacji dla pań (tak naprawdę zdecydowanie myślę, że jest tu część 2, a może 3), więc pomóżcie nam wszystkim! Wypełnij puste pola – co Twoim zdaniem nigdy nie wygląda dobrze na kobiecie?
  Oto najbardziej fantastyczna, klasyczna wersja TY!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *